Поддержите наших учителей и их семьи!
 • Ольга Бабухивьска
  Преподаватель химии
  В час, коли я залишилася без роботи через війну і перебувала не вдома, проект вдихнув в мене друге дихання, давши можливість продовжити передавати знання учням та підтримувати психологічно дітей з різних куточків України, а також тих, кому довелося виїхати закордон. Згодом вдалося повернутися до більш-менш звичного ритму життя, і участь в проекті набула ще більшого значення для мене. Я почала працювати з групами дітей. До цього я не наважувалася набирати групи для онлайн занять, здебільшого працювала індивідуально, але проект показав мені, що я це можу і що учням такі заняття дуже подобаються
 • Юлия Литвинчук
  Преподаватель математики

  9 місяців викладання та участі у проекті — це знайомство з дітками з усієї України, це можливість поспілкуватися, підтримати, відволіктися від негативу та дати нові знання, які уже зараз змінюють комусь майбутнє (наприклад, дівчинка Даша з Нікополя, яка успішно склала ЗНО і вступила до вузу в Києві).

  Щиро вдячна вам за вашу справу, за те, що творите добро не дивлячись ні на що!!❤

 • И еще 13 семей из Украины.
Пожертвовать
Наш проект некоммерческий и полностью зависит от средств, получаемых от наших спонсоров и жертвователей. С Вашей помощью мы оплачиваем работу координаторов, обеспечиваем вознаграждение учителям из Украины и покрываем технические расходы.

Пожертвования можно перевести
на наш счет (организаторов проекта Лицея 2 в Мюнхене):
Lyzeum 2 e.V.
IBAN: DE25 7015 0000 1005 3739 70
BIC: SSKMDEMMXXX
с пометкой: donations Ukraine

PayPal:
lyzeum.muenchen@gmail.com
с пометкой: donations Ukraine

или на карту Монобанк 5375411509328568
Галина Д.

Если вы готовы помочь проекту крупной суммой, пожалуйста, свяжитесь с нами.
Made on
Tilda