Підтримайте наших вчителів та їхні сім'ї
 • Ольга Бабухівська
  Вчителька хімії
  В час, коли я залишилася без роботи через війну і перебувала не вдома, проект вдихнув в мене друге дихання, давши можливість продовжити передавати знання учням та підтримувати психологічно дітей з різних куточків України, а також тих, кому довелося виїхати закордон. Згодом вдалося повернутися до більш-менш звичного ритму життя, і участь в проекті набула ще більшого значення для мене. Я почала працювати з групами дітей. До цього я не наважувалася набирати групи для онлайн занять, здебільшого працювала індивідуально, але проект показав мені, що я це можу і що учням такі заняття дуже подобаються
 • Юлія Литвiнчук
  Вчителька математики

  9 місяців викладання та участі у проекті — це знайомство з дітками з усієї України, це можливість поспілкуватися, підтримати, відволіктися від негативу та дати нові знання, які уже зараз змінюють комусь майбутнє (наприклад, дівчинка Даша з Нікополя, яка успішно склала ЗНО і вступила до вузу в Києві).

  Щиро вдячна вам за вашу справу, за те, що творите добро не дивлячись ні на що!!❤

 • Та ще 13 сімей з України

Підтримати
Наш проєкт некомерційний та повністю залежить від коштів, які ми отримуємо від наших спонсорів та жертводавців. З Вашою допомогою ми оплачуємо роботу координаторів, забезпечуємо винагороди вчителям з України та покриваємо технічні витрати.

Пожертви можна перевести на наш рахунок (організаторів проєкту Ліцею 2 в Мюнхені):
Lyzeum 2 e.V.
IBAN: DE25 7015 0000 1005 3739 70
BIC: SSKMDEMMXXX
з поміткою: donations Ukraine

на PayPal:
lyzeum.muenchen@gmail.com
з поміткою: donations Ukraine

або на карту Монобанк 5375411509328568
Галина Д.

Якщо ви готові допомогти проєкту великою сумою, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Made on
Tilda